Meik

 

Milline on stiilne meik?

Oled stiilne daam ja tead, kuidas riietuse abil rõhutada oma loomulikku ilu. Kas soovid, et ka Sinu meik oleks võimalikult stiilne? Tule Lux Line Studio salongi ja meie spetsialistid aitavad Sul leida oma stiili, seniks aga anname mõned nõuanded.

Millised on stiilse meigi põhikomponendid?

Laitmatus

Laitmatu meik ja selle stiil lisavad Sulle enesekindlust. Veendumus iseenda kordumatuses on iga naise peamine ehe. Isegi kui naine ei ole kaunitar, peab tema välimus olema hoolitsetud ja laitmatu. Seda aga on võimatu saavutada ilma laitmatu jumeta. Kaasaegsed kosmeetikavahendid – jumestuskreem, peitepulk ja puuder – tagavad terve ja ühtlase jume, varjates kõik naha puudused ning kõrvaldades rasuse läike.

Mõned kerged pintslitõmbed põsepuna lisavad näole värskust. Nägu saab suurepäraselt modelleerida, kandes erinevat tooni põsepuna põsesarnadele, lõuale ja laubale. Päevameigi juures ei tohi unustada, et see peab olema kerge ja läbikumav. Erksat tooni lauvärve ja huulepulka ning ülirõhutatud ripsmeid tuleks pigem vältida. Parem on kasutada heledaid, matte või kerge pärlmutterläikega lauvärve. Nägu tuleb pintsliga puudutada üksnes kergelt, et see hakkaks „särama“. Selline peen meik rõhutab Sinu loomulikku võlu ja elegantsust.

Pisut rõõmu igasse päeva!

Oled tüdinud ühest ja samast meigist? Lisa siis veidi efekti! Ükskõik kas Sinu silmad on pruunid, sinised või rohelised– ära karda eksperimenteerida. Proovi silmi laineri abil veidi tugevamalt rõhutada. Ehk meeldivad Sulle mahlakad roosat tooni huulepulgad või huuleläiked? Sellised huuled on väga naiselikud eriti kombineerituna sinise või helesinise varjundiga lauvärviga. Võib proovida ka türkiisi, õrnrohelist ja lillakat tooni.

Nipid õhtumeigiks

Õhtumeik peaks muutma Sind silmapaistvaks. Tähtis on leida „oma“ meik, luua enda ainulaadne ilme. Selleks tasub katsetada moodsate stiilidega. Selle hooaja meigitrendiks on „portselannägu“. Erilist tähelepanu pööratakse õrnadele pastelsetele toonidele, mille abil luuakse akvarellilaadne läbipaistvus. Eriline rõhk on huultel. Huulepulk ei tohiks olla liiga erk, samas aga peavad huuled pilku püüdma. Selleks sobib suurepäraselt naturaalset küpset tooni huulevärv.

Teine aktuaalne õhtumeik on “looritatud pilk“, kus rõhuasetus on silmadel. Selle hooaja omapäraks on lauvärvide kihilisus – mustale, sinisele või pruunile lauvärvile (mis kantakse peale piki ripsmejoont) kantakse omakorda matti, tonaalsust lisavat mustika või ametüsti värvi lauvärvi. Kohustuslik on kasutada ohtralt ripsmetušši. See lisab pilgule sügavust ja seksikust.

Stiilse meigitegemisel püüa igati rõhutada loomulikku ilu. Stiilne väljanägemine tähendabki olla igati hoolitsetud ja laitmatu, viia täide kõik oma unistused ning otsustada alati ainult parima kasuks!

Nolvadex online