Maniküür ja pediküür

Maniküür

Naise edu isiklikus elus ja tema ametialane tõus on kõigil aegadel suuresti olnud seotud naise välise iluga. Kena soengut ja hoolitsetud nägu peavad täiendama ilusad käed.

Meil on rõõm pakkuda Teile järgmisi teenuseid:

  • klassikaline maniküür
  • euroopa maniküür (küünenahka ei lõigata)
  • SPA-maniküür
  • meeste maniküür
  • klassikaline pediküür
  • euroopa pediküür (küünenahka ei lõigata)
  • SPA-pediküür.

Prantsuse maniküür

Prantsuse stiil tähendab mõõduka pikkusega ning "labida" või "naeratuse" kujulisi küüsi. Prantsuse maniküür on alati armastatud daamide seas, kes eelistavad elegantset rafineeritud loomulikkust, kuna see sobib igasuguse riietuse, imidži ja meeleoluga ning paistab naturaalne.

Leotamine ("märg" maniküür)

Selle maniküüriliigi puhul kasutatakse küünenaha pehmendamiseks käevanni, mis samas avaldab käenahale rahustavat toimet.

Dekoratiivmaniküür

Dekoratiivmaniküür – küüneplaadile kantakse joonis. Dekoratiivmaniküüri tehakse reeglina pidulikuks puhuks.

Ameerika maniküür

Tõeline "ameerika maniküür" nõuab mahlakaid ja erksaid toone pikkadel ovaalse kujuga küüntel. Värv peab olema huulepulgaga sama või erinema tooni võrra.

SPA-maniküür

SPA-maniküür – see on täielik käte (maniküür) või jalgade (pediküür) hooldusprogramm, mis hoiab teie käed ja küüned ideaalses seisundis ning aitab ennetada nakkus-ja seenhaigusi. Lisaks on see ka suurepärane võimalus puhata ja  lõõgastuda.

Meeste maniküür

Algab käte pesemisest sooja veega, seejärel käed kuivatatakse pehme rätiga. Järgmine samm on küünte viilimine suunaga külgedelt keskele, ligikaudu 40-kraadise nurga all.

Pediküür

Pediküür – mitte ainult ilu heaks. See on ka hügieeniprotseduur, mida tuleb teha aastaringselt.

Harilikult tehakse pediküüri kord kuus. Protseduur ei erine peaaegu üldse maniküürist. Algul tehakse soola- või vahuvann. Seejärel eemaldatakse küünenahk, vajadusel tasandatakse küüneplaate. Kindlasti töödeldakse jalataldu.

Pärast pediküüri on soovitatav teha jalamassaaži, mis stimuleerib kogu organismi. Ärge keelake endale pediküüri mõnu - see on nauditav protseduur.