Juuksurisalong

Korralik ja stiilne soeng on hea tuju, enesekindluse ja edu pant. Soengutegemine on loominguline protsess, mis hõlmab lõikust, värvimist ja juuste seadmist. Kaasaegsed moetrendid näevad ette mitmesuguseid hoolikalt viimistletud lõikusi, mida ühenda­des võib saavutada kordumatuid, just konkreetsele inimesele sobivaid jooni.

Kaasaegse tormaka elu tõttu hinnatakse juuste hooldamisel ja seadmisel eriti kõrgelt mugavust ja lihtsust. Tänapäevase lõikustehnikaga on see saavutatav.

Mood pöörab järjest enam tähelepanu juuste värvimisele. Värvida võib lihtsalt või keeruliselt, eri värve kasutades. Valiku teeb alati klient. Meister võib anda nõu ja selgitada, mis on juuste värvimisel viimased trendid, tutvustada kaasaegseid värve ja hooldusvahendeid.

Suures linnas elades tuleb arvestada siinse keskkonnaga. Kahjulikud keskkonna­mõjud muudavad juuksed õhukeseks, hapraks ja sõnakuulmatuks, juukseid langeb palju välja. Juuste sära ja jõudu on võimalik taastada, kui teha raviprotseduure ja valida õiged hooldusvahendid.

Meie salongi sõbralikud töötajad aitavad oma teadmisi ja praktilisi oskusi kasutades kujundada teie isikupärast imidžit. Pakume nii vabas stiilis kui klassikalisi soenguid naistele, meestele ja lastele. Meie salongis on garanteeritud hea kosmeetika ja kõrgetasemeline teenindus vastuvõetava hinnaga.

 

KEEMILISE TÖÖTLUSE LÄBINUD JUUSTE TAASTAMISE PROTSEDUURID

Protseduuride läbiviimise ajal toimub värvitud või keemilise töötluse läbinud, aga ka jäikade, habraste, poorsete, ilma läike, kohevuse ja painduvuseta juuste küllastamine vitamiinidega ning nende järk-järguline taastamine.

Protseduur koos fööni abil kuivatamisega kestab 45 minutit.

1. STRUCTUR FORT on preparaat, mis taastab juuste struktuuri ning tugevdab nende juuri. Ampullide peamised aktiivsed koostisained on: hüdrolüüsitud keratiin, kollageen ja kampripiiritus. Samuti sisaldab see spetsiaalseid mineraliseeritud vase ja raua ühendeid, aga ka piimhapet. Keratiin ühtlustab kahjustatud juuste struktuuri kogu pikkuses, justkui taastades kõiki kaotatud juuste osi. Kollageen täidab õõnsused juuksekarvade sisemuses, muutes nad täitunuks ja taastunuks. Aitab kaasa juuste süvaniisutamisele ning paisutades juuksekarvu suurendab  nende paksust nähtavalt. Juukseotsad nagu joodetakse kinni ja nad ei kihistu enam. Kampripiiritus puhastab peanahka ning tekitab kerge ja värske tunde. Piimhapet kasutatakse juustele pehmuse ja kohevuse andmiseks. Ampulle võib kasutada nii enne kui pärast juuste värvimist ja keemilise loki (eriti kui mõlemad korraga) tegemist. Kindlasti on soovitav kasutada pärast igasugust juuste keemilist töötlemist.

2.TONIC LINE LOTION on toniseeriv siidiproteiinidega juuksevedelik. TONIC LINE LOTION Dikson avaldab efektiivset toniseerivat mõju tänu oma koosseisu kuuluvatele aktiivsetele koostisosadele. Juuksevedelik on heaks alternatiiviks maskidele, kuna ta avaldab kohest toimet juustele kogu pikkuses. Tänu siidiproteiinidele on juuksed kaitstud üleliigse niiskusekaotuse ja juuste otsad katkemise eest. Linaseeme on  TONIC LINE liini põhikoostisosa, katab juukseid, andes neile kohevust ja staatilisust. E-vitamiin on tugev antioksüdant, kaitseb peanahka ja juukseid enneaegse vananemise eest. 

Ühe patsi punumine ülepea 7€ - 15€
Pidulik soeng (patsidega) 20€ - 40€

Juuste lamineerimine:
Lühikesed juuksed 20€
Poolpikad juuksed 30€
Pikad juuksed 45€ - 55€