Infrapunasaun

Milles on saladus?

Kabiini esiosasse, taha ja alla paigaldatud spetsiaalse konstruktsiooniga infrapunalampide ravitoime saladus seisneb selles, et inimese keha soojeneb tervikuna.

Mida me tunneme?

Naha alla tungides soojendavad infrapunalained lihaseid ja kudesid seestpoolt. See tundub nagu loojuva päikese soojus vaiksel õhtul. Seansi algul vereringe kiireneb, sellele järgneb tugev higistamine (temperatuur kabiinis ei tõuse üle 60 kraadi).

Mida see annab?

Koos higiga eralduvad organismist jääkained ja mürgid, raskemetallide soolad, rasvhapped ja kolesteriinijäägid, toimub organismi täielik puhastumine! Infrapunasaunal on kaks peamist toimet.

Tervendav

Infrapunasügavsoojendusprotseduurid aitavad hüpertoonia, hüpotoonia, külmetus­haiguste, bronhiidi, tonsillaatide, astma, kõrvapõletike, nina- ja kurgupõletiku puhul, parandavad vereringet, vähendavad valu artriidi, radikuliidi ja reuma puhul, kergendavad neerude tööd, aitavad tselluliidi vastu, stabiliseerivad vererõhku ja kehakaalu.
 

Kosmeetiline

Vereringe aktiveerimine annab nahale terve värske jume. Tugev higistamine puhastab poore, nahk muutub pehmeks ja elastseks. Kortsud silenevad, armid taanduvad.

Saunas valitsev mahe kliima ja meelh3 soojus lubavad seal kasvõi iga päev käia nii eakatel inimestel, lastel kui neilgi, kes kannatavad südame-veresoonkonna haiguste käes.