Šokolaadi hooldus kehale

Kakao-oad  on rikkad sellistest bioaktiivsetest ainetest nagu vitamiinid B1, B2, PP, pro-vitamiin A, mikroelemendid: magneesium, kaalium, naatrium, raud, kaltsium, teobromiin, looduslikud proteiinid, fitosteriinid, mono-ja polüsahariidid.

Teadlasi on eriti huvitanud polüfenoolid, mida samuti sisaldavad kakao-oad. Polüfenoolide gruppi kuuluvad ka flavonoidid s.o. aine, mida leidub rohelises tees, punaveinis, puu- ja juurviljades. Harvardi Ülikoolis läbiviidud uuringud näitasid, et kakao-ubade polüfenoolid kaitsevad DNA molekulides www.comprarviagraes24.com sisalduvaid rakkumembraane ja geneetilist informatsiooni keemiliselt agressiivsete vabade radikaalide eest.

Tänu polüfenoolide olemasolule ubade koostises, on kakao-ubadel, võrreldes paljude teiste tervisele kasulike taimedega, kõige kõrgem antioksüdaalne potentsiaal. Just nimelt polüfenoolid neutraliseerivad vabu radikaale, mille mõjuga on seotud paljud vananemise probleemid, südame- veresoonkonna haiguste kulg, kasvajate areng, artriidid ja isegi rasvumine, mis võib olla tekkinud endokriinsüsteemi organite kahjustamisest vabade radikaalide poolt. Teadlased täheldasid veel ühte unikaalset šokolaadi omadust – võimet stimuleerida endorfiini sünteesi, mis tekitab naudingut ja mõnutunnet ning  serotiniini, mis tõstab toonust ja pidurdab depressiooni arenemist.

Igakülgselt on uuritud ka šokolaadi aroomi. Rahvusvaheline teadlaste kollektiiv  (USA, Saksamaa) tuli järeldusele, et selle toote aroom stimuleerib suuremal osal inimestest sekretoorse immunoglobuliini välja töötamist, luues sellega tähtsat pisikute- ja viirustevastast kaitset.  

Šokolaadi aroom vähendab väsimuse ja ärrituse tunnet; taastab emotsionaalse  tasakaalu; loob rahu-, muretuse ja sisemise soojuse tunde.  

Meie salongis pakutakse kehale šokolaadi hooldust, mis pärinevad Hispaania firmalt - ENCO CHOCOBEAUTY,  ja mis põhineb 100% naturaalsel šokolaadil, mineraalidel ja antioksüdantidel -  mask rikastatud kaaliumiga  fosforiga, magneesiumiga, rauaga, naatriumiga, tsinkiga ja mangaaniga, vitamiinidega  A, E, B1, B6 – teiste sõnadega, ainetega, mis soodustavad rakkude taastamist.

Mask CHOCOBEAUTY SWISS – stimuleerib ja taastab nahka ja sellel on ka antioksüdaalne efekt. Spetsiaalselt mõeldud lõdvale nahale.

Mask CHOCOBEATY AFTER EIGHT - see on kergendav, niisutav ja toitev mask, rõhutatult anti-stressi ja antioksüdaalse efektiga.

Põhiülesanded, mis leiavad lahenduse CHOCOBEAUTY maski kasutamisel:

  • võitlus vabade radikaalidega - see leevendab naha vananemist ja naha niiskuse kaotust;
  • aktiviseerib vere mikroringlemist;
  • aset leiab naha niisutamine, rikastamine vajalike ainetega ja taastamine;
  • tõstab kliendi meeleolu, mis omakorda loob hea enesetunde.